Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítés után...

Jo_az_almodozas kérdése:

Windows 10 telepítés után nincs hang. Miért?

Figyelt kérdés
Tehát, telepítettem a windows 10-et, de utána nem volt hang. Próbáltam már a hibaelhárítást, frissíteni az illesztőprogramot, aztán letöltöttem a relatek drive-ot de így sem működött. Mit kell frissíteni vagy törölni?
2018. nov. 13. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó lejátszó eszköz van kiválaszva a hangkeverőnél?

Úgy értem pl: lehet egy hangeszköznek digitális és analóg kiemenete is amit ott külön eszköznek mutat, vagy véletlen a monitor beépített hangszórójára küldi a jelet,de az meg halkítva van stb.

2018. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hangkeverőnél ez van beállítva: Digitális Hang(HDMI) (High Definition Audio hangeszköz),

De itt nem is tudok mást beállítani.

2018. nov. 13. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
És akkor az alaplap zöld kimenetébe van dugva a hangszóró jack dugója? A hangfal tápot kap?
2018. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az alaplapi zöldbe van dugva. Igen kap.
2018. nov. 13. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

és mi van HDMI kábellel összedugva?


Gondolom a monitor..


Ha nincs a realtek hangkeverő manager ott az értesítő részben, ahol usb eszközök stb szokott lenni, akkor nincs drivered fent rendesen.

Alaplap drivereket nézzél.

2018. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert realteknél is van olyan, hogy még azt is beállíthatod, hogy melyik kimenet mire való (füles, hangszóró stb)
2018. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na youtube-on is vannak videók, ott is nézegetheted, ha úgy nem jön össze:

pl:

https://www.youtube.com/watch?v=W4PaR2oAv6U

2018. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!