Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dinamikus meghajtó probléma?!

DarkMaster945 kérdése:

Dinamikus meghajtó probléma?!

Figyelt kérdés

Jellenlegi 3 meghajtó volt a gépemen: (C:,D:,F:)

Egyik meghajtórol szerettem volna szugorítani hogy átt adjak egy férő helyet másik meghajtóra.. ki adott egy üzenetet hogy ha tovább lépek akkor rendszer működés instabil lesz vagy valami ilyesmi. És minden meghajtó dinamikus lett.. másnapp mikor be szerettem volna lépni a rendszerbe és mielőtt betöltött volna kaptam egy kékhalált. És azóta nem indul be a rendszer és nem tudok rendszert telepíteni sem. Elvittem egy haveromhoz megnézzük az ő gépén lemezkezelésben. A HDD-t látja de a meghajtókat nem.. és azt írja ki hogy dinamikus és hogy nem elérhető. Tudnátok segíteni egy adatmentésben vagy esetleg meghajtó visszatérése adatvesztés nélkül? Előre is köszi a választ! ^^


2018. nov. 15. 08:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!