Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvásárolnom ezt a...

Megéri megvásárolnom ezt a laptopot? Euronics.hu/termekek/asus-x705uv-gc150t-windows-10/p/217025

Figyelt kérdés

Ami fontos számomra, hogy Asus legyen és minimum 17,3" kijelzője legyen.

Napi szinten használnám, internetezésre illetve filmnézésre. Viszont fontos az is, hogy pl egy komolyabb játék mint a GTA 5 elmenjen rajta (NEM KELL, HOGY MAXIMUM FELBONTÁS ALATT). Nagyon keveset használnám játékra. A keret maximum 330 ezer Forint.



2018. nov. 15. 16:02
 1/2 Gerapaaaa válasza:

Ez a laptop teljesen jo arra amit írtál, ha tényleg inkább filmezel es netezel akkor viszont szerintem túl jo is, elég lenne egy i3-as és kb fele árból kijönne.

Itt van egyébként a gta gépigénye:

[link]

2018. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megvásároltam, elégedett vagyok vele, viszont a Win 10 kerüljétek eléggé buggos, illetve ha tehetitek akkor vásároljatok SSD vinyót. Ezen kívül minden szuper, könnyű nagyon a gép kb 2 kiló. Amire használom arra kiváló.
2018. nov. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!