Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A+ Gaming M1 Pro gaming...

A+ Gaming M1 Pro gaming keyboard és mouse, valaki nem tud róla valamit?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen tipusú párositást. De semmi cd nincs hozzá, és az interneten se találok sehol egy gyártói oldalra.. De még a youtuben sincsenek róla videók! Ennyire Noname kinai lenne? Viszont elégedett vagyok vele, egész jó. Csak valami program kéne hozzá amivel lehet állitgatni, mint régen pl az X7-es egeremhez volt. Esetleg más egér drivere nem lenne jó hozzá? jó lenne ha valahogy lehetne állitani is. van 2 plusz gomb, valahogy csak lehet csinálni vele valamit. Remélem valaki tud hozzászólni valami megfejtést! Előre is köszönöm.

2018. nov. 15. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az emag saját márkája az A+, azért nincs róla semmi, többnyire a legolcsóbb OEM cuccok átcímkézve.
2018. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!