Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A4Tech G800V billentyűzet:...

A4Tech G800V billentyűzet: "í" betű --> HOGYAN?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem magamnak egy A4Tech G800V gamer billentyűzetet, amin KONKRÉTAN nincs "í" betű, a helyén a SHIFT van, meghosszabbítva * (az itt lévő "í" betűket is ALT+161-gyel írom). Ez elég zavaró, főleg olyan oldalakon, programokban, amelyekben nem tudom használni az ALT-kódokat. A billentyűzet programjában (Oscar Keyboard Editor) ** ugyan az egyik makrógombot be tudNÁM állítani, de a gomb beállításánál is magán, a keyboardot ábrázoló panelen kéne kijelölni a hozzárendelni kívánt billentyűt, de ezt így nyilván nem tudom megtenni. DE a programban van egy funkció (Macro Manager), amellyel programozói környezetben is meg lehet tenni hasonló, sőt sokkal összetettebb dolgokat, szóval arra gondoltam, itt valahogyan meg lehetne oldani a problémát. Viszont én abszolút nem tudok programozni, tehát ha valaki tudna írni valami scriptet, hogy majd azt az általam választott gombhoz rendeljem, nagyon-nagyon sokat segítene.

A scriptet (feltéve ha megoldható a dolog) előre is köszönöm, vagy bármi más ötletet, tanácsot, útmutatást is szívesen elfogadok. ;)


* A probléma: [link]

** A program: [link]



2016. dec. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyit segít de a "AltGr" + "j" lenyomásával is tudsz írni "í" betűt.
2016. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne százszor egyszerűbb kiválasztani a 101 gombos magyar kiosztást, ahol a tab fölé és az esc alá kerül a hosszú í? Ott van default a nyelvválasztásnál/billentyűnél, nem kell semmi extra programmal bohóckodni hozzá.
2016. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!