Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan laptopot ajánlani...

Tudtok olyan laptopot ajánlani amin elfut legalább 30 gigányi játék (low, very low esetleg medium grafikán)?

Figyelt kérdés

Olcsót szeretnék, ha lehet, talán még 170 ezerig belefér, de jó lenne alatta.


Erről mi a véleményetek:

[link]



2018. nov. 15. 20:39
 1/10 Derwer ***** válasza:

1; játék gép, főleg laptopba mindig drága. 250k-ért is nem egy túl izmokat kapsz.

2; A tárhely igény huszadik rangú kérdés. Bármelyik 250es SSD-n elfér ennyi plusz játék.

3; A linkelt gép lehet tudja amit akarsz. De amúgy 2 éves cucc.

2018. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a gamer laptopok drágák, most épp lenne is rá pénzem, meg nem is, hiszem nagyon drága, nem beszélve a kiegészítőkről...

Direkt nem írtam hogy gamer legyen csak az a lényeg hogy alacsony grafikán elfusson rajta 2 játék legalább, nem kell hogy a legújabb laptop legyen.

Akkor jó lenne az amit belinkeltem vagy tudsz hasonlót?

2018. nov. 16. 09:38
 3/10 Derwer ***** válasza:

Konkrétum nélkül nem lehet semmit se mondani.

Írd meg legalább, hogy mivel akarsz játszani.

2018. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Warface (10GB) és Ring of Elysium (10GB)
2018. nov. 16. 16:29
 5/10 Derwer ***** válasza:

A gepigeny.hu oldalon megtudod nézni a játékok minimum és ajánlott követelményét.

Jelen esetben az elysiumnak nagyobb az igénye (sokkal) egy GT730as kell neki.


A GPUBenchmark oldalon van egy pontszámos teszt az összes GPUról.

[link] (az ilyen egy dimenziós összehasonlítás persze sosem teljesen igazságos, de kiindulásnak tökéletes)

Itt látható hogy a GT730 kb 920pontos.

Ugyanitt megnézed a 920MXet ami a kinézet gépben van és az 1050pontos.


Tehát a minimumhoz képest van benne 10+% tartalék.

Ergo a fent említett két játékhoz elég ez a kártya. Egyikhez bőven a másikhoz meg kicsit.

2018. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na igen ezekhez a részletekhez nem igazán értek, csak úgy kerestem laptopot, hogy valamelyest utána néztem hogy milyet is kellene keresnem.

Szóval akkor az a laptop jó erre a célra amit belinkeltem vagy tudsz egy picit jobbat ajánlani? :)

2018. nov. 16. 18:20
 7/10 Derwer ***** válasza:

Megmutattam hogy miként tudod megszerezni a "gesztenyét". Kikaparni nem fogom neked.

Az biztos hogy 170k és külön videokártya = gagyi laptop minőség.

Black Fridayen esetleg lehet szerencséd.

2018. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Legalább nagyábból ird le mire figyeljek a választásnál, milyen tulajdoságok a fontosak ahoz hogy elfusson a 2 játék rajta?
2018. nov. 16. 20:19
 9/10 Derwer ***** válasza:

1; Én az (anyag)minőségre figyelek inkább, nem a GPUra, de neked más a szempont.

2; 4GB RAMmal nem vennék ma már gépet, csak 8GBvel. (és jól jöhet ha két slotos és a későbbiekben beletudsz rakni még egy 8as modult)

3; SSD nélkül se vennék már laptopot. Mindamellet (a legtöbbe) utólag is bármikor beletudsz pattintani egy neked tetsző méretű SSD-t.

4; Intel procikból az első szám agenerációt jelenti. 1-1 generáció káb egy évet él. 8as a jelenlegi. Tehát a 6000es széria 2 éves. a 7000es széria 1 éves.

5; Figyelnék a gari időre...

6; Ha sokat hordozod, akkor a súlya, és az akku ideje is fontos.

2018. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. nov. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!