Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ASUS UX305 - érdemes szervizbe...

ASUS UX305 - érdemes szervizbe vinni vagy kuka?

Figyelt kérdés
A laptop 3 éves. Nem sokat használtam, sehol nincs megkova, a tokjában tartottam. Próbáltam vigyázni rá. De, valahogy mégis eltört, legalábbis megrepedt, nem tudom hogyan. A képernyő és az alsó rész között egyik oldalon keletkezett egy pár mm-es rés, ezáltal a fedél nem simul rá rendesen. Felnyitásnál, lecsukásnál nagyot reccsen, épp ezért így nem merem használni, nehogy még nagyobb kárt okozzak. Más baja nincsen, korához képest gyors. Sajnálnám ennyi miatt kidobni mert elég drága volt és szeretem használni. Szerintetek érdemes lehet elvinni szervizbe?

2018. nov. 16. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát a kijelző nincs betörve, csak el mozdult a tejfölös doboz műanyag? Valószínűleg csak szétkell szedni és visszapattintani esetleg ragasztani, nem egy nagy kaland. Próbáltad enyhe erőhatással megszüntetni a rést?
2018. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, mikor lehajtottam a tetejét összenyomtam, de nem lett jobb a helyzet. Fém ház, így nem tudom hogy mit érne a ragasztás. A kijelzőnek semmi baja, nem akörül van a törés, hanem a gép egyik sarkánál onnan indult. És fokozatosan lett egyre nagyobb
2018. nov. 17. 00:17
 3/5 A kérdező kommentje:
A törés csak akkor látszik, amikor a gép teteje le van hajtva.
2018. nov. 17. 00:20
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Mindenhez lehet kávát venni jó sok pénzért. De ha a működést nem befolyásolja és nem is zavar az esztétikai hiba, felesleges hozzányúlni.
2018. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem befolyásolja a működését, de azzal hogy folyton kinyitom, becsukom, biztos nem teszek jót a törésnek. Felvettem a kapcsolatot egy szervizzel. Ha nagyon drága lesz, nem csináltatom meg, akkor eladom alkatrésznek vagy valami. Köszi az eddigi tippeket. :)
2018. nov. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!