Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nemzetet érdemes vinni...

Milyen nemzetet érdemes vinni WoT-ban? Csak indokkal kérnék, többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig tier ( szint ) 8-ig vittem a németeket, de meguntam és abbahagytam. Elkezdtem vinni az amerikaiakat, most t25/2-nél járok. Mellette melyiket érdemes vinni? Francia, orosz vagy angol? A kínai nem érdekel. Szinte mindennel boldogulok: arty, td, medium, heavy, light ( főleg td-medi-light-ot viszek, de mihent ki lesz fejlesztve a t29 a heavy-t is vinni fogom ) . Ti melyi nemzetet ajánlanátok és miért?

2013. szept. 21. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
IS7 vagy T57 Heavy. Utóbbi egy gyilkos tud lenni.
2013. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erről tudok mert viszem az amerikai light-okat. Engem viszont másik nemzet érdekelne. Azon belül tank. És indok kéne a nemzethez meg a tankhoz is :/. Fontos lenne.
2013. szept. 21. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Francia TD. Nagyon alázatos az AMX FOSH 155. Elölről szinte átlőhetetlen még arannyal is..
2013. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az oroszokat húzzad heavyknél IS-4 ágat, és med ág is nagyon jó ezen belül a T-43, T-44, T-54 és a T-62A. Az Orosz medek a legmozgékonyabbak az egész agész játékban A T-44 -től felfelé.
2013. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Én viszont az IS4et nem ajánlom. Kalap szar, olyan papír mint az állat. Van ilyen tankom tehát tudom.
2013. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ. (amúgy a kínai harckocsik is veszett jók ám)Én az Object 268-as orosz páncélvadászt vonalat ajánlom főleg. Brutál löveg, remek rejtőzködés jó mozgékonyság. A páncélzatára kell egyedül figyelni. Vagy a franciáknál a Bat Chat vonalat. Lehet 0 a páncélzatuk, de mellette a táras erős löveg és a gyors mozgás gyilkos kombinációi megfelelő kezekben.
2013. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
én a régi orosz med ágat nem ajánlom! van ismerősöm aki azt fejleszti de csak szenvedés az egész. most a t-54 van meg neki de azt mondja hogy borzasztó! személy szerint a briteket sem ajánlom, csak talán a td ágat de most már mindenki tudja hol a gyenge pontja. ha a td-ket szereted akkor a franciákat és az oroszokat (su-152 felé) tudom ajánlani. én is fejlesztem mind kettőt fejlesztem. bár a franciák tier 5-ig szarok utána már jó lesz. az oroszokat viszont végig imádom.
2013. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Amerikai Heavy ág nagyon jó tier 7ig.. Nekem T32-m van és nagyon szenvedős! De a wotosok (aki jatszik/jatszott ezen az ágon) 90%a az M103 at nagyon szereti és a tizest is tehat csak a t32 szenvedős.
2013. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem lehet megválaszolni,mivel ízlés kérdése!Minden nemzet máshol jó!!! (pl:szovjetek közelharcban,németek valamivel távolabbra)Amilyen játékmódot szeretnél játszani olyan nemzeti tankkal játssz!
2013. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!