Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy hibrid laptopot és...

Vettem egy hibrid laptopot és mellé egy Windows 10-et, amit fel is telepítettem, de nem az SSD-re, hanem a HDD-re. Hogyan tudom áttenni az SSD-re?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Klónozod:

[link]

2018. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy újratelepíted megint, csak most az SSD-re. Lehet, hogy az a gyorsabb megoldás.
2018. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Az semmiképp sem gyorsabb...
2018. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:

Én kockáztattam és a Magyarországon garancia nélkül működő Samsung termékét vásároltam. (850EVO)


Ahhoz adtak egy segédprogramot ami pár perc alatt megcsinálta / átmásolta és aktiválta a partíciókat, gyakorlatilag full automatán.

Ha nincs ilyen az ssd-hez (szokott lenni) akkor tölts le valamilyen partíció managert, a legtöbb tud klónozni komolyabb hozzáértés nélkül is.

2018. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is klónoztam azt a partíciót a HDD-ről az SSD-re, amin a Windows 10 van. Most hogyan csinálom azt, hogy a Windows az SSD-ről induljon el?
2018. nov. 25. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
BIOSban átállítod HDDről SSDre...
2018. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!