Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Polikarbonát vagy alumínium...

Polikarbonát vagy alumínium egérpadot vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy steelseries szövetegérpadom volt de kicsit idős már és a kurzor néha megakad, most vennék egy újat.

A polikarbonát vagy az alumínium az előnyösebb? emagon nagyjából egy árban vannak. Tapasztalatok?



2018. nov. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos azért akad? Kipróbálnám teleírt újságpapíron. Volt ilyen gondom nem olcsó egérrel is, hogy csak belerakták azt a vékony lábú ledet minden külön rögzítés nélkül, egyetlen egyszer esett le az asztalról, aztán ilyen nagyon akadozós lett. Szétkaptam és beállítgattam (nagy móka volt az elemek helyen tartása közben batár ujjakkal pöcköt hajlítgatni, de meglett). Semmibe nem került, butább se lettem tőle, szóval megérte. :D
2018. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez se egy olcsó egér, egy genius giláról van szó, és más felületen(asztal, gagyi de kemény felületű egérpad) tökéletesen működik. Viszont nem tudom mert egy másik egér egy kb 2 ezer forintos genius tökéletesen működik a szövet egérpaddal is.
2018. nov. 22. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan is volt már, hogy állt a por az optikán. Később megnéztem belül, ott is. :D
2018. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!