Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan felirat...

MrQ kérdése:

Hogyan lehet egy olyan feliratot a filmhez igazítani ami folyamatosan csúszik el?

Figyelt kérdés
Videónál el van csúszva a felirat de valószínűleg a vidó gyorsabb vagy lassabb mint a felirat mert a felirat folyamatosan csúszik el. Van rá megoldás azon kívül hogy folyamatosan állítom a feliratot a filmhez?
2010. jún. 26. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Kmplayerrel egyébként a csúszásnak megfelelően elég csak megnyomni párszor egy billentyűt, hogy állítsd, így nem kell állandóan megállítani a filmet sem.
2010. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont ezt csináltam de a film végére már 180 másodperccel volt elcsúszva és nem lehet annyira élvezni a filmet a gép mellett az ú-t nyomogatva mint hátradőlve a székben!
2010. jún. 26. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 2010 nyári kérdés ez, de ha valaki ugyanilyen gebaszba kerülne, akkor a Subtitle Edit program letöltése és telepítése után berakja a programba a rosszul időzített feliratot, ott van a program eszköztárába egy "Synchronization" gomb, abban egy "Adjust all times(show erlier/later...)" választható funkció, és rögtön ki is dobja a számlálót, és a lehetőségeket:

1. all lines(minden sort)

2. selected lines only (csak a kiválasztott sorokat)

-bejelöljük,

show earlier(korábban)

show later (később)


Beállítunk a számlálón egy próba másodpercállást és a 'show earlier' / 'show later' gombokkal a filmhez igazítunk egy sort. A többi automatice igazodik az igazított sor alapján.

Ha jó a felirat, és végig mondjuk csak 2 mp-et csúszik, akkor ezután jó lesz.

Mentjük. (save)

2013. jan. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó! Nagyon köszi, ez a válasz szuper hasznos volt számomra! Ment a zöld kéz! :D
2013. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!