Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom újratelepíteni...

Miért nem tudom újratelepíteni a Windowst?

Figyelt kérdés

Tegnap megadta magát a laptopom, először csak belassult, később be se jött rajta semmi. Gondoltam, újratelepítem a Windowst, hátha ez megoldja. Pendrive-ról csináltam legutóbb is, most is arról akartam, de elkezdte ugyan a telepítést, ám rögtön meg is akadt "A telepítő indul..." résznél. Idáig jut mindig: [link]


Mi lehet a probléma, mit tudok még tenni?



2018. nov. 30. 14:14
 1/10 Robivosi ***** válasza:
100%
A leírtakból HDD/SSD hibára lehet gyanakodni, de lehet, hogy csak a telepítő sérült meg. DVD-re, vagy pendrive-ra kellene Hiren's Boot iso fájlt bootolható formában felírni. Abban van Mini Xp. Ha betölt, meg tudod nézni a merevlemez állapotát.
2018. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban esetleg tudnál segíteni, hogy a Hiren's Bootnál, amikor a pendrive-ra akarom átrakni az iso-t, miért jelezhet hibát? (Error on copying ISO content to Drive E:)
2018. nov. 30. 16:29
 3/10 Robivosi ***** válasza:
100%
Milyen progival próbálod áttenni?
2018. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azzal, ami a Hiren's Boot oldalán letölthető az USB Booting fül alatt.
2018. nov. 30. 17:20
 5/10 Robivosi ***** válasza:
100%

Az nem tudom mi. Olyat nem használok.


1.) Töltsd le a Hiren' Boot CD iso fájlt.

2.) Töltsd le a Yumi-t.

3.) Yumi progival másoltasd fel az előbbi iso fájlt. Meghajtó kiválasztása után van direkt Hiren's (Step 2) majd betallózod az iso fájlt. (Step 3).


Ha kész, arról bootolhatsz.


De lehet, hogy a pendrive-od hibás.

2018. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy a pendrive megadta magát. Se olvasni se írni nem lehet már normálisan.
2018. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Robivosi ***** válasza:
Akkor az megadta magát...
2018. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy tipp: GPT vs. MBR probléma?
2018. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem MBR probléma,mert bootolni bootol, mivel eljut a telepítés megkezdéséig és MBR probléma esetén nem kap írási hibát...
2018. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Úgy néz ki, HDD probléma lesz.
2018. dec. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!