Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop gyári visszállítás...

Laptop gyári visszállítás probléma? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elszeretném adni a laptopom, így ma csináltam egy gyári visszaállítást. Miután elkészült kiírta, hogy Üdvözöljük! Ahol be kellett állítanom a nyelvet, az országot, billentyűzetet és az időzónát, ezután kiírta, hogy: "Egy probléma megakadályozza, hogy használatra kész állapotba hozzuk a számítógépet, de úgy véljük, egy frissítés segítségével a gondok elháríthatóak." Ezután csatlakoztatom a wifi-hez és elkezdi frissíteni, és miután elkészül újból megjelenik az Üdvözöljük felirat, ahol be kell állítanom a nyelvet, országot, időzónát stb. És ezután újból az az üzenet fogad, hogy: "egy probléma megakadályozza, hogy használatra kész állapotba hozzuk a számítógépet...". És újból ha megint frissítem, megint ugyan ez jelenik meg. És semmi más lehetőség sincs. Most ilyenkor mi a teendő vagy mi baja lett a laptopnak?

Amúgy win 10 és dell laptopról van szó.


2018. dec. 3. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan telepítsd újra, telepítőlemezzel (pendrive-al). Az első újraindításkor kapcsold ki, és úgy mehet a leendő tulajhoz.
2018. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem így sikerülni fog. Köszönöm szépen.
2018. dec. 3. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért egy DBAN-t nyomnék a HDD-re telepítés előtt. Biztos, ami biztos.
2018. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!