Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítsen valaki! Kérem?! Nos....

Dr garami kérdése:

Segítsen valaki! Kérem?! Nos. A régi gmailban volt egy címlista! Amiben minden cím automatikusan elmentődött akinek írtam, vagy aki nekem írt! Itt az új gmailban ilyen nincs csak akkor ha az első betűt beírom akkor fölsorol egy sort!

Figyelt kérdés
Nekem életbevágóan szükségem lenne arra a régi címlistámra! Hogyan tudnám előcsalogatni? Kérem aki segíteni tud az úgy írjon hogy én egy 70 éves pacák vagyok akinek az angol szakszavak?

2018. dec. 5. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"címtár", "névjegyek"?

"Gmail nézet" - hátha vissza lehet állítani a régit és ott a megszokott helyen van a címtár...

Esetleg beállításoknál lehet próbálkozni gmail nézetet visszaállítani.

2018. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:

itt sincs?

[link]

2018. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, ha belépsz az "Alap HTML" változattal, akkor szerintem a "normál nézet" alatt fel fogja kínálni a megszokott régi változatot.

Jaa, alap HTML nézetben is megvan "címtár" elnevezéssel a címjegyzék.

[link]

2018. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!