Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri még iphone...

Szerintetek megéri még iphone 6s-t veeni, vagy már nem?

Figyelt kérdés
elromlott a tekefon teljesen,és gyorsan kéne szerezném egy újt telefont.Eddig az iphone 6s-en gondolkodtam,de sokan azt mondták,hogy akkor már mindenképp inkább 7-et vegyek,viszont arra már nem tudom rábeszélni a szüleimet,mert azért kb 50k-val drágább mégis..Szerintetek tényleg annyira nagy a különbség a 6 és a 7 között? ( 32gb-osat vennék)

2018. dec. 9. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert mikor erte meg? Az apple evek ota le van maradva flagship telefonokkal, kinai olcsosagokkal is epphogy csak felveszi a versenyt, de a tobbi hasonlo arut meg sem kozeliti.


Ha csak a butitott zart rendszere miatt szeretnel apple-t arra ugyan olyan jo a 6s mint a 7.

2018. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor te veszel vagy a szüleid adnak neked? :D

Egy flagship androiddal jobban járnál.

2018. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én veszem,csak nem engedik,hogy akármir elköntsem amit gyűjtogettem/nyári munkáztam pénzt.. Ami most elromlott telefonom p10 lite volt,és azért szeretnék iphonet-t,mert szeretnék váltani androidról
2018. dec. 9. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy eri meg. Foleg hogy mar le is buktak hogy szandekosan lassitjak a regebbi modelleket hogy megvedd az ujjat.
2018. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Akkor itt az első (már) nem android felhasználó válasza!

Csak hogy tudd az érveket mindkét oldalról.

Nekem most pont egy Iphone6s-em van.

Egyik barátomtól vettem aki 1 éve vette a telekomnál.

A telefon mióta megvan, egyetlen egyszer sem akadt meg.

Nem találtam olyan játékot ami kifogott volna rajta, pedig kipróbáltam a fortnite-ot és PUBG-vel is rendszeresen játszom rajta.

A mindennapi használat alatt mint példul internetezés, filmnézés sosem kellett várni a betöltésre. Bármit nyitsz meg, seperc alatt betölti a telefon. Az enyém egy 32GB-os modell ami bőven elég. Jelenleg 26 alkalmazás van letöltve amik közül 3-4 több GB-os játék.

Egyszóval én nem bántam meg hogy megvettem. Jelenleg is a legfrissebb IOS 12.1 fut rajta és minden pöccre indul.

Hátrányként azt tudom felhozni hogy például PUBG közben 20-30 perc elteltével kicsit elkezd melegedni a telefon, de ez érthető is egy ilyen kaliberű játéknál. Az játék persze tökéletesen fut tovább.

Az enyémnek annyi baja van, hogy mivel már nem mai vétel, az akku állapota 85%. Ez azt jelenti hogy ha hétvégén egész nap játszom vele, akkor napközben egyszer pluszban töltőre kell dugnom.

Az első kamerát nem sűrűn használom, de a hátlapi nagyon szép képet csinál.

Az én véleményem, hogy ha az androidot szereted akkor ennyi pénzért jobb teljesítményt kapsz.

Ha viszont szeretnél egy telefont amin minden pöccre indul, vírusmentes és értékálló akkor vedd meg az Iphone 6s-t.

Azt még mellé teszem hogy android párti voltam egész életemben. Egyszer azonban felkínálták, és gondoltam miért ne?! Legalább kipróbálom ezt is. A vége az lett, hogy köszi, de soha többet android. :)

Remélem tudtam segíteni a választásban.

2018. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!