Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kinagyítani...

Miért nem tudom kinagyítani teljes képernyőre az indavideó-s videókat?

Figyelt kérdés
YouTube, Videa esetében nem áll fent ez a probléma, így nem is igazán tudom mit kezdjek vele.

2018. dec. 10. 12:24
 1/5 belapus ***** válasza:

Látom, napok óta ezzel küzdesz.

Megpróbálkoznék több böngészővel, minden bővítmény kikapcsolásával, minden előzmény és süti törlésével.

2018. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi topik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

#2, #3, #5-ös hozzászólásában már körbejártuk a témát: A Google Chrome legújabb változatában jelentkezik egy hiba, e miatt nem sikerül a teljes képernyőssé tenni a videót.


Jelezni kell nekik a #5-ös hozzászólásomban megadott űrlapon keresztül az operációs rendszer, a böngésző pontos verziójának megjelölésével.

2018. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 10. 15:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg jeleztem nekik már 3 napja. Választ viszont még nem kaptam.
2018. dec. 10. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, most a kérdés kedvéért frissítettem a Chrome-ot és a frissítés után tényleg nem működik a teljes képernyő (előtte működött, kipróbáltam). Opera böngészővel viszont igen (és valsz. Edge+Firefox-al is).
2018. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!