Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WIN7 újra telepítése, telepítő...

WIN7 újra telepítése, telepítő lemez nélkül hogy?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hazsnált samsung nootbookot, amihez sose adtak windows telepítő lemezt ami a D meghajtón van egy samsung recovery soluson5 nevű program ami ha jól nézem újra telepíti az alap wint a c meghajtóra ha akarom


ez igaz?

nem értek hozzá ezért kérdem

3 lehetőséget ajál fel

normál javítás(nem vesznek el adatok) teljes helyreálítás(ami felülírja a teljes win rendszer de elvezsnek a nem kimentet adatok

és van egy mentési funkció is


Mi van ha ateljes helyreállítás funkciót választom?

olyan mintha újra telepíteném a windowst?

és azt az állapotot kapom mint mikor a gépet eladták a windowsal?


Nem értek hozzá ezért kérdem

köszia váélaszokat:)



2018. dec. 19. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:
és ha igy van akkor ez meddig tart, a teljes újra telepítés?
2018. dec. 19. 11:01
 2/10 P.O.C. ***** válasza:
Igen, mindent jól gondolsz.
2018. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg gyorsabbnak kéne lenni, mint a telepítés. Mert gyakorlatilag, csak egy lemezképet másol ilyenkor a rendszer partícióra. De a gyakorlatban valamiért mindig hosszabb. Ráadásul utána még egy csomót idő, mire lefrissíti magát.

Valamikor több mint fél napig is kínlódik valami eszeveszett pocihasználat közepette, ami mellett dolgozni se lehet a géppel.

Én ezért nem szoktam vele foglalkozni. Mindig letöltöm az aktuális "Kori" féle telepítőt. És rárakom pen drive -ra. Arról telepítek. Abba semmi sallang, meg illegális aktivátor nincs integrálva. A végeredmény pedig egy naprakész Windows 7 fél órán belül.

2018. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

na rákkattintottam a teljes javításra...:)


30 perc alatt kész lett


minden eltünt ami a c meghajtón volt és zsír jó lett a awindows, most töltögeti le a frisitéseket


vajon mennyi lehet ha álítólag 5 éve nem lett újra rakva a windows?:)


Egy kérdés....

A felhasználói fióknál ha nincs kód megadva akkor azon hogy is lehet változtatni, mármint hogy kód keljen a win be lépéshez


ksözi a választ:)

2018. dec. 19. 17:20
 5/10 P.O.C. ***** válasza:

Start > Vezérlőpult > Felhasználói fiókok és családbiztonság > Felhasználói fiókok


Legelső menüpont: jelszó létrehozása a fiókhoz...

2018. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi sikerült



a gép is meglepően jó lett

5 perces indulása volt

most kb 20-30 másodperc alatt betölt a win7

pedig ez csak egy celeron dual core os gép

5 éves

de nekem bőven elég

reméljük bírja egy darabig:)

2018. dec. 19. 19:22
 7/10 A kérdező kommentje:

lenne még egy kérdésem

a gépen a webkamerát egy cyberlink youcam3 nevű program vezérli(vezérelné)

frissítést kért.... le is töltöttem de azt írta ki utána is hogy a program elavult


Most mit csínálhatok?

kitörlöm és letöltök valami mást helyette?

de mit, és honnan?

köszi ha segít valaki:)

2018. dec. 19. 20:48
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

Semmit sem kell csinálnod.

Ha működik, akkor a kutyát nem érdekli mit ír ki. Ha koros a gép frissebb nem lesz hozzá semmi úgysem.

2018. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy a webkamera nem müködik így


azt írja ki hogy elavult program:(


így skype olni nem tudok

2018. dec. 20. 07:50
 10/10 P.O.C. ***** válasza:
Ha a lemezképről állítottad helyre, akkor abban a Windowsban minden driver fel kéne legyen telepítve legyen. Így a kamarának is. Lehet hogy csak nem kapcsoltad be, számos laptopnál küldőn be is kell kapcsolni. Általában FN+F(akármi). Nézegesd végig.
2018. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!