Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az igaz, h ha le akarom...

Az igaz, h ha le akarom kapcsolni a pc-t, akkor jobb hibernálni, mert akkor nem tudják lenyomozni/lekapcsolni a Windows-ot?

Figyelt kérdés
Nem több napra akarom lehibernálni, csak másnap reggelig, akkor újra felnyitom és megy egész nap...
2010. jún. 28. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

ki akarja lenyomozni? XD Paranoiás vagy?


Kapcsold ki és húzd ki a konnektorból (vagy használj kapcsolós hosszabbítót)


Ha nincs áram alatt és nincs bekapcsolva se akkor hogy nyomozná le bárki is?És miért nyomozná le valaki? Torrentes az op.rendszer? :D


remélem segítettem xD

2010. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem, nem segítettél...

nem vagyok paranoiás. most arra gondoltam, h ha vkinek nem eredeti a windows a gépén, akkor arra rájöhetnek, eljöhetnek hozzá és fizethet...

2010. jún. 28. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

hidd el hogy nem pont rád utaznak a jogvédő szervezetek.


nekem mindenem hamis, windows,office,vírusirtó és még sorolhatnám hetekig megy a gépem (laptop) és egyfolytában töltök (le és fel!). mégsem csöngetnek hozzám hogy gyerünk csengesd ki azoknak a programoknak,játékoknak,filmeknek az árát amiket letöltöttem... hibernálni olyan szempontból jobb hogy pl konvertálsz egy filmet aviból mp4-be és közbe benyomod a hibernálást nem kell előről kezdeni az egészet mind mikor kikapcsolod a gépet hanem mikor visszakapcsolod onnantól folytatja tovább ahonnan abbahagyta.


remélem segítettem!

2010. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a világon sok-sok millió embernek kéne fosnia ettől. Nem kell paranoiásnak lenni, kis embereket nem csesztetnek emiatt.
2010. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ok, köszi a válaszokat.

remélem, hogy a jövőben sem kell aggódnom emiatt.

am nekem is minden hamis, bár ezzel nem dicsekszem XD

2010. jún. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!