Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tűnt a pendriveomról az...

Hova tűnt a pendriveomról az összes adat?

Figyelt kérdés

kicsit bővebben az a problémám, hogy felraktam a gépről a pendriveomra az összes zeném (nagyjából 14 évnyi adag :D) és jelentős mennyiségű képet. Jó sokáig tartott mire felmásoltam. Bedugtam egy másik gépbe a pendriveot és KÉT DB. file van az egészen. 14 évnyi zeném veszett el egy másodperc alatt.. :( a képekről nem is beszélve..

Valahogy vissza lehet ezeket még szerezni? :|

Köszönöm



2018. dec. 29. 14:40
 1/6 A kérdező kommentje:

ě ßÜ╔ex.if - ez a file neve

a típus pedig: IF

ha ez bárkinek bármit mond

2018. dec. 29. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Utólag már nehéz mit mondani. Fontos dolgokat soha nem tárolunk 1 darab példányban, főleg nem sérülékeny adathordozón. Főleg nem olyan adathordozón amiből rengeteg a silány olcsó hamisítvány, mert kiszámíthatatlan a működésük.


Ugye nem olcsó kínai pendrive volt jó nagy méretűnek hazudva? Ha igen, akár egyből kuka az egész.

A tulajdonságait megnyitva látszik a lefoglalt terület?

Megpróbálhatsz egy fájlmentő programot ráállítani (Recuva, Getdataback például).

2018. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Recuva-t mély vizsgálattal indítsd rá. Van portable változata. Indíthatod azon a meghajtón is ahol voltak, ha törölted onnan, a pendrive-ra meg szintén.

Visszaállítást más meghajtóra kell küldeni, ez fontos!

Amúgy ilyenkor előbb másolom, megvárom-megnézem...ha OK, akkor törlöm a régi helyén. a fontos dolgokat pedig 2 helyen kell tárolni, akár DVD-n is.

2018. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még régen vettem, nem volt annyira olcsó

Tudom, hogy nem lenne szabad így másolni, de ebből legalább tanulok asszem. :D

Most már semennyi :( már semmi sincs rajta szóval asszem kár a gőzért..

De azért megpróbálom amit írtál, köszönöm a segítséget

2019. jan. 2. 14:16
 5/6 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy portable változat? :)

Talál fileokat de nem jeleníti meg a listában, mi lehet a baj? Kiírja keresés közben, hogy pl 102 file találat, de a végén meg üres a lista

2019. jan. 2. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Portable> nem kell telepíteni, nem ír felül semmit a C-n, bárhonnan futtatható.


A talált fájlok előtti négyzetbe pipát teszel, jobbklikk/kijelöltek visszaállítása. Nem oda ahonnan eltűntek, mert felülírhat megint fájlokat.

2019. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!