Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Könyvekhez szeretnék fantraile...

Könyvekhez szeretnék fantrailer/rövid történet elmesélő videókat készíteni, hogyan kezdjek hozzá? Ajánlanátok használható magyar videóvágó programokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Először is imádok olvasni és ilyen videókat szeretnék készíteni. Nem tudom milyen ingyenes magyar programmal tudnám ezeket összevágni, igazítani, hangot alárakni... Ha megtanulnám elkészíteni ezeket a videókat, úgy érzem megtalálnám a tökéletes hobbimat az olvasás mellett, de azt sem tudom hogyan kezdjek neki. Nagyon sok kedvem lenne hozzá, de ötletem sincs hogyan valósítsam meg. Esetleg szívesen dolgoznék együtt valakivel szabadidőnkben, hátha valaki mást is érdekel ez a dolog. Ha kell egy jelenet egy filmből, akkor az egészet le kell töltenem? Ha valaki csinált már ilyet, hogyan csinálta? Tényleg annyira szeretném ezt, annyi kép van a fejemben, annyi jelenet, annyi mozdulat, ami elmeséli a történetet, mégsem tudom összevágni, elkészíteni. Kérlek titeket válaszoljatok.

2018. dec. 29. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!