Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet valami baja a laptopomnak?

Lehet valami baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Születésnapomra kaptam a továbbtanuláshoz, nagyon vigyáztam rá eddig és most nagyon utálom magam, hogy ilyen figyelmetlen voltam. Tegnap ahogy mentem haza a buszon a táskámban vittem haza, és ahogy próbáltam kivenni a jegyet a busz megindult és kiesett az egész táska a kezemből, nagyjából félmétert eshetett. Egy darabka lepattant az oldaláról, amit visszatudtam ragasztani, meg az aksi egyik fele kiesett.

Működni jól működik hál istennek, de lehetnek még ennek következményei? Nagyon speciális dolgokra nem használom csak a továbbtanuláshoz van rá szükségem meg hétköznapi dolgokhoz. Emiatt lehet még jövőben, hogy kikapcsol, lelassul, vagy bármilyen meghibásodás?

Nem értek a laptokhoz, de nagyon bűntudatom, mert nem egy rossz laptopról van szó, és tényleg ez a legértékesebb holmim.


2019. jan. 3. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet ne parazz ha baja lenne azonnal jelentkezett volna
2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha működik, akkor valószínűleg megúszta, de az egészen biztos, hogy a garanciát sajnos buktad (ha még az volt).
2019. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahogy mondják a többiek. Hogyha lenne valami baja, akkor nem indult volna el. Elektronikai eszközöknél, legtöbb esetben azonnal keletkezik a hiba, nem visszamenőleg. Nem kell aggódj.
2019. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó, akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 3. 21:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Más hasonló kérdéseknél pont az ellenkezőjét olvastam itt:(
2019. jan. 3. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!