Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive-omat (Cruzer blade...

Pendrive-omat (Cruzer blade 16gb) nem olvassa sem a tv-m, sem a bluetooth hangfal, a haveromét meg azonnal olvassa mind2. Formáztam Fat32-be meg NTFS-be is, de semmi. Laptop gond nélkül látja. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az rémlik,hogy az ilyen problémát az szokta megoldani,ha exFAT-ra formázzuk.
2019. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jó úgy sem, tv mindw foglalata azt írja h nincs fájl. (Majdnem a legújabb Samsung smart tv)
2019. jan. 4. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Függ a partíciós táblától. Pl az én tévémen nem ment a külső merevlemez, hiába volt fat32-re formázva, mert GPT partíciós táblát használt.

Csináltam MBR táblát rá, újraformáztam és így megy. Ezt megteheted pl a windows disk managemantből is talán, de én az easeus partitioan assistant-et szoktam használni.

2019. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam oda-vissza, sehogy sem jó.
2019. jan. 6. 19:57
 5/5 elistvan ***** válasza:
Nem lehet, hogy a a pendrive nem kompatilibis ezekkel a cuccokkal? Másik eszközön nézd meg a pendrive-ot.
2019. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!