Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fülhallgatót éri meg...

Milyen fülhallgatót éri meg venni hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Milyen márkát?

Vezeték nélküli fülhallgatóban gondolkoztam, ami jó lenne edzés közbenre is, de hétköznapi használatra is. Vezetékes is lehet, de attól tartok, hogy megtörik a kábel. Körülbelül 20-25 ezerben gondolkoztam.



2019. jan. 4. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem a nyaknál összekötött vezeték nélkülire gondoltam.
2019. jan. 4. 15:10
 2/4 A kérdező kommentje:
De, hogyha van olyan vezetéknélküli ahol a 2 fülhallgató össze van kötve és strapabíró és jól szól, akkor az is jöhet.
2019. jan. 4. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nyakpántosat választottam edzéshez, nem tudom, erre gondoltál-e, hogy ne legyen nyakban összekötött...


Asszem ugyanilyenem van, vagy valami nagyon hasonló:

[link]


Vízálló, nem lóg a semmibe a felesleges kábel, meg én kifejezetten olyat akartam, ami headset is. A sima füleseket mindig a csatlakozónál teszem tönkre, ezt akartam elkerülni.

Kb egy éve használom, szerintem jó hangja van, és az edzést, izzadást remekül bírja, meg egy töltéssel egész sokáig jó. :) Egyetlen hátránya az illesztésnél van - olyasmi csavar van benne, mint a szemüveg szára, ahol összecsukod, ha nincs nyakban, az hajlamos kicsusszanni, de ez legyen a legnagyobb gond, időnként megigazítom és kész.

2019. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Azóta rengeteg oldalt nézegettem, nekem olyan kell amit tudok tölteni helyben. Szerintetek ez milyen lehet? Ha nagyon nem jó akkor gyűjtök egy party boxra.

2019. jan. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!