Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha lenne gyereketek, rászoktat...

Ha lenne gyereketek, rászoktatnátok a számítógépezésre?

Figyelt kérdés

Elnézve a mai fiatalságot, azokat akik másokat leoltanak, hogy kocka, és a "szociális" életet élik, én már nem is nagyon akarnék gyereket :D Szóval van egy elméletem, hogy ha rászoktatnám a játékokra, akkor ezzel megóvnám egy csomó rossz dologtól, amibe a sok másik kölök belevinné, vagy esetleg magától belesétálna. Mert ha nem nagyon mozdul ki otthonról, akkor nagy baj nem érheti, nem? Aztán mikor majd felnő rájön magától hogy mit akar csinálni, és elindul afelé. Nem mellesleg a mai számítógépező társadalom az internet miatt rengeteg tudást magába tud szívni.


Mit gondoltok?



2019. jan. 5. 10:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"ja nagyon sok értelme van a piálásnak meg nőzésnek kölökként"

Éééérdekes, én kölyökként nem piáltam meg nőztem, hanem kint játszottam a többiekkel, bicikliztem, görkoriztam, meg ilyenek.


"Az miért van, hogy egy 4-5 éves gyerek már tud angolul szavakat annak ellenére hogy senki sem tanította neki? Mert leültették a TV elé, és megtanulta."

Ha a TV tanítja angolul a gyereket, az már régen rossz! Amúgy meg, attól, hogy leülteted a TV elé, még nem fog tanulni.

Jó példa az unokahúgom. Lassan 4 éves lesz, de még magyarul sem beszél rendesen, nemhogy angolul. A TV-ben meg bugyutábbnál bugyutább rajzfilmeket néz, mert hagyják neki.

2019. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!