Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vga vagy táp hiba lehet?

Rampage84 kérdése:

Vga vagy táp hiba lehet?

Figyelt kérdés

Sziaszto

Véletlenszerű pc fagyás pontos okát keresem.

Nagyobb terhelés alatt jön elő kb 2 óra játék után.

Játék közben végig monitoroztam gpu z vel és lefagyáskor a Memory Usage (Dynamic) [MB] értéke ugrott igen nagyot!! 247mb,257mb,136mb,137mb,és hirtelen 410mb (ez az érték a listában egyszer se jön elő stabilan 250-280mb végig) ekkor fagyott le a gép fekete képernyő :-(

I5 4670k ,asus z87c ,asus r9280x ,cooler master GX550 bronz

2X4GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston (KVR16N11S8/4)

A ventilátorokat maxon járatom a hőfok nem lehet gond.

1 hete pasztáztam CPU/VGA.

Hőfok a szokványos végig cpu max 43 vga 68-72

Szinte csak a wot csinálja ezt.

Előre is köszönöm a segítséget.


2019. jan. 7. 08:48
 1/3 A kérdező kommentje:
A táp kitakarítva szintén de a hiba jelen van. World of tank 2 óra játék után csinálja de van,hogy bejelentkezés után 10 perc és puff se kép se hang. Gép megy a kép fekete vagy olyan amit mellékelek a link ben. [link]
2019. jan. 7. 10:49
 2/3 anonim ***** válasza:
R9 280X-hez minimum egy 600 Wattos, de inkább 650 Wattos táp javasolt és ezt nekem az egyik legnagyobb PC üzletben mondták... Nem az itteni okoskodókra kellett volna hallgatni, mert abból mindig csak szívás van.
2019. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

5 évig bírta a táp ezek szerint... csináltam tesztet Valley Benchmark 1.0 programmal ott tűnt fel,hogy a dinamikus memória használat hatalmas kilengésénél van valami probléma.

Ennél a proginál elérte induláskor az 1040MB-ot és puff fagyás. Tápellátás elfogyott 5 év után és eleve kevés volt benne a kakaó :-( KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT !!!!!

2019. jan. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!