Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a szemétláda "games for...

Ezt a szemétláda "games for windows live" baromságot ki lehet iktatni valahogy?

Figyelt kérdés

Erre hivatkozva nem indul el egy játék, és elég bosszantó. Miért kell ennyire túlbonyolítani? Régen elég volt csak feltelepíteni és ment is.


Túlhaladt a kor engem.


2019. jan. 15. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a szemétláda "games for windows live" azért van hogy ne lopott kalózverzióval játsz hanem vedd meg a játékot, te tróger. :D
2019. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Áh, szóval amolyan karhatalmi genya.


Mindegy, az ilyen arra való, hogy kicselezzék :P :D

2019. jan. 15. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy rakat sz.r a windows live.. Nekem eredetiben megvan lemezen a gta 4, de sehogyan nem tudom aktiválni. A vasárlókat csak szivatják ezzel, a kalózok meg kinevetik.
2019. jan. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus kérdező te tipikusan a fillérb/szó magyar mentalitásnak a mintapéldája vagy.
2019. jan. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3


Nem, én a szegénység mintaképe vagyok... Ahogy itt "vidéken" (pedig alig 30 km-re a fővárostól és nem falu) szinte mindenki, néhány kivétellel (politikusok, mindent csalással megoldó "vállalkozók", közjegyzők)

2019. jan. 16. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!