Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felhasználói bejelentkezés...

Felhasználói bejelentkezés Windows 10-en?

Figyelt kérdés

2 felhasználói fiókom van.

Amelyikből utoljára kijelentkezek, oda jelentkezik be automatikusan legközelebb.


Hogy/hol kell beállítani, hogy még mielőtt bejelentkezne a gép én magam kiválaszthatom hogy melyik fiókkal szeretnék belépni?



2019. jan. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hoy sikerült, alapból a Windowsba mint nálam is, ha 2 fiók van akkor bekapcsolás után ki kell választani hogy hova akarsz belépni.
2019. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a normális, nálam nem tudom miért van így.
2019. jan. 17. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel lépsz be? Microsoft fiokkal vagy PIN kóddal?
2019. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik PIN kódos.

Ha PIN kódosból jelentkezek ki, akkor legközelebbi bekapcsolásnál automatikusan oda lép vissza és kéri a jelszót. De ez ugye nem is baj, mert attól még látom hogy ott a másik fiók is, ha esetleg arra akarnék rámenni akkor csak rákattintok.


De viszont a jelszó nélkülire megyek, akkor meg ugye az van mindig ha onnan jelentkezek ki, akkor a legközelebbi bekapcsolásnál oda is jelentkezik be automatikusan.


Azért van 2 fiókom, mert az egyik a szüleimé, a másik meg az enyém. Tök nem szeretem amikor szüleim használják utoljára, és én meg bekapcsolom és oda lép be automatikusan mikor én a másikba szeretnék belépni.

2019. jan. 18. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet ez a baj, hogy az egyik Pin kódos bejelentkezésű, a másik Microsoft fiokos. Gondolom, hogy a Tied Microsoft fiokos. Menj ezen végig, hogy hol toltad el:

[link]

2019. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő helyi fiók. És az én fiókom rendszergazdás.
2019. jan. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!