Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok menteni SSD-re?

Miért nem tudok menteni SSD-re?

Figyelt kérdés

Felteszem a kérdést, hátha most tudnak rá válaszolni. Vagy egy ssd-m. Semelyik program nem tud rá menteni.


A letöltők sem, van egy videovágóm, és az sem. Windows 10 et használok.

Megpróbáltam elolvasni ezt:


[link]


De sajnos érdemi megoldást nem mutatott. Nem tudom min kéne változtatni. Az amatőr válaszok nem érdekelnek, minthogy inditsam el rendszergazdaként a programot meg ilyenek, rég túl vagyok minden effélén.


Ha valaki találkozott már hasonlóval, és sikerült megoldania ÚJRATELEPÍTÉS NÉLKÜL, annak a válaszát szívesen fogadom, a többiek okoskodása meg nem érdekel egyáltalán, mert sosem tudnak érdemi információval ellátni.


2019. jan. 19. 04:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minket meg a pökhendi kérdésed nem érdekkel..
2019. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nem történhet meg.
2019. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos megtörtént, de senki sem tudja a megoldást, külföldi oldalakon sem. De marad az újratelepítés, csak nem akarom, hogy megtörténjen ez azújratelepített windowsal is.
2019. jan. 19. 08:50
 4/15 anonim ***** válasza:

Pont az a hibauzenet mint a kepen? Ssdlife vagy hdsentinel mint mond a kondiciorol?


-Lehet serult a filerendszer, akkor nem feltetlen van hibauzenet sem. Formazas nelkul nem feltetlen javithato. Ha probalkpzni akarsz: [link]


-Illetve attehette a rendszer read only modba is (sok hibas szektor miatt), ezert deritsd ki a kondiciot.

2019. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4: A fájlrendszer nem lehet sérült,mert akkor az oprendszer sem tudna rá írni. Márpedig akkor nagyon hamar kiderülne ha az oprendszer sem írhatna rá.


Akkor megkérdezném megint hogy mit jelent neked az hogy " Semelyik program nem tud rá menteni." Hibaüzenetet véletlenül se írj mert úgy egy kicsit könnyebb lenne. Amíg általánosságokat írsz addig a válasz is az lesz max találgatunk. A rendszergazdai indítást is én írtam, látom azóta tényleg pökhendi kis p.cs lettél...

2019. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 még az sem derül ki, hogy rajta van-e az oprendszer. Egyedül annyi utal rá, hogy nem akar újratelepítést de minden tekintetben zéró információt adott a kérdező.
2019. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Elmondom még egyszer. Windows 10 az oprendszer. Nem pökhendiség, csak nem kapok ÉRDEMI választ. Leírtam, hogy amatőr dolgokkal sajnos, vagy nem sajnos, de nem tudok mit kezdeni.


Mindent kipróbáltam, HD sentinel alap, egyébként 100/99-et mutatott.


Mit nem lehet érteni azon,miért megint mást kell bántani,mikor elmondtam, hogy a programok, mint a pl videó vágó szoftver nem tud kimenteni egy megvágott videót?


Vagy a dvd iro program nem tudja menteni a fileokat ssdre?


Avagy , hogy a megszokott programom, ami saját maga mellé, eddig az asztalra tette a mentési file-okat önmagáról, most erre képtelen.


És még videó letöltőm a youtubról már nem tud az asztalra, vagy bármely más könyvtárba mentést/letöltést tenni.


ERGO:a programok nem képesek menteni az ssd-re. Minden más megy, másolás, mentés. Magyarúl, azzal nem tudok mit kezdeni, hogy biztos xar az ssd. legyen xar, engem nem érdekelne, csak nem ez a hiba.


Nem ítélek el senkit, csak tele van a szebbik szervem azzal, hogy keresem a megoldást, de nem találom.


Nekem ez a megcseszett gép nem játékközpont, hanem munkaeszköz. Ilyenformán pedig elég zavaró.

2019. jan. 19. 11:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos buták vagyunk másik fórumot kell keresned ahol okos emberek vannak.
2019. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen butaság, egy válaszra megoldást nem találni. Én sem leszek sose balett táncos, mert nem értek hozzá.
2019. jan. 19. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
A "nem tud menteni" nem hibaüzenet! Amikor rányomsz a mentésre csak csinál valamit vagy csak kiír valamit. egy sikertelen fájlmentésnek mindig van valami írásos következménye. De az istennek sem írsz erről semmit csak várod a megváltót...
2019. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!