Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen beállítás, esetleg...

Milyen beállítás, esetleg szoftver szükséges, hogy a PC-m HDMI kimenetéről levett videojelet használjam a TV-hez?

Figyelt kérdés
Erre a célra vásároltam egy HDMI-RCA átalakítót, de hiába kötöttem össze a TV-vel nem tudom megcsinálni a Windows asztal kiterjesztést a TV-re. Olyan mintha nem is lenne bekapcsolva a HDMI. Kiterjesztéskor kiírja a gép, hogy engedélyeznem kell a másodlagos monitort, de az OK-ra nem reagál semmit és visszatér az alapállapotba. Egy ATI RADEON HD 3200-as kártya van a gépben, de nem találtam a HDMI-re vonatkozó opciókat a legfrissebb drivernél sem. Előre is köszi a válaszokat.
2010. jún. 29. 20:24
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

HDMI-RCA átalakító ?! :O

Linkelnél róla egy képet? Mert kíváncsi lennék, hogy tudnak átalakítani a tejesen digitális jelet analóggá. Mert ehhez már aktív készülék kell. És arra is kíváncsi lennék hogyan cselezi ki a HDCP másolásvédelmét a HDMI -nek.

2010. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tele van HDMI RCA átalakítóval a NET. Csomó helyen lehet venni. Akkor mire jó ha nem erre? Milyen más megoldást javasoltok. Milyen kimenetről tudok kényelmesen használható videojelet levenni a TV-nek?
2010. jún. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!