Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látom telefonon a...

Miért nem látom telefonon a zenelejátszót lezárt képernyőn? (Xiaomi Redmi Note 5)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amióta frissítettem a telefonomat a MIUI 10.2.1.0-át, azóta nem látom a lezárt képernyőn a zenelejátszót. A frissítés előtt láttam.

Pár beállítás, ami szerintem befolyásolhatja:

-Beállítottam, hogy a lezárási képernyőn jelenjenek meg az értesítések.

-A telepített alkalmazásoknál engedélyezve van az értesítések, valamint szintén itt engedélyezve van az "Értesítések a képernyőzáron" opció is.

Ezek ellenére mégse jelenik meg a lezárási képernyőn. (A telefonom nincs lekódolva semmivel) Valakinek valami ötlet, hogy hogyan jeleníthetném meg a képernyőzáron a zenelejátszót?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. jan. 20. 17:54
 1/1 anonim válasza:
Szia :) nézd meg, hogy a zene lejátszó engedélyezve van e a zárképernyőre. Nekem is ez volt az enyémnél a hiba. Szerintem utána jó lesz :)
2019. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!