Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megrendeljem ezt...

Szerintetek megrendeljem ezt az egeret?

Figyelt kérdés

[link]


Itt az van feltüntetve ,hogy balkezeseknek ajánlott, viszont én jobb kezes vagyok. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott azt mondták,hogy a gombok a szokott módon működnek..., akkor mégis miért írták azt,hogy balkezes?



2019. jan. 21. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ránézésre teljesen szimmetrikusnak tűnik, nem tudom, mitől lenne ez balkezes. De az egérgombok funkciója felcserélhető Windows-ban.
2019. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rendeld.
2019. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen közönséges egér, jó az bal és jobbkezesnek is. Viszont ritka ronda. :D
2019. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik, mivel piros a színe :) Vagy vegyem meg ezt: [link]


melyik a jobb?

2019. jan. 21. 10:29
 5/13 A kérdező kommentje:
viszont a visszahúzható kábel hogy működik?
2019. jan. 21. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:

A visszahúzható kábel úgy működik, hogy a kábeldobon van egy kis gomb, ha azt nyomod, visszacsévéli a kábelt. De szerintem nem tesz jót annak a kábelnek, ha állandóan csavargatva van. Én vezeték nélküli egereket használok.


A két egér nagyjából egy színvonal, vedd, amelyik tetszik.

2019. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Genius, amit linkeltél az ilyen icipici darab, bár női kézbe tökéletes lehet.
2019. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, közben én is jobban megnéztem, azért olyan picit nem szeretnék. Viszont ez nagyobb lehet: [link]
2019. jan. 21. 11:08
 9/13 A kérdező kommentje:
A kettő közül melyik a megbízhatóbb és a kényelmesebb ?
2019. jan. 21. 11:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind laptophoz szánt, pici, kényelmetlen, használhatatlan egerek. Egy egyszerű Genius/Logitech egérrel többre mennél.

Ilyen csajosat nem tudok ajánlani, mert ami normális egér, az mind fekete, sötét színű, esetleg van rajt egy más színű minta.

2019. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!