Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Patrik Nagy nevű felhasználó kérdése:

Hogyan lehet kikapcsolni a telefonon azt a funkciót, amivel egy youtube videót kivetítek a TV-re?

Gyakran előfordult velem az, hogy amikor mobilon nézek egy videót, véletlenül nem a beállításokat nyomom meg a fenti eszköztárban, hanem a kivetítést, a másik szobában a TV-n pedig elindul a videó, és valamiért nem tudom megállítani mikor arra nyomok, hogy mégse.

jan. 22. 06:07  Privát üzenet  

A válasz
TV ne legyen hálózaton addig

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 22. 06:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki el tudná mondani hogyan lehet a telefonon kikapcsolni azt a funkciót, hogy a menü gomb hosszas nyomására ne nyíljon meg a google?
Hogyan tudom Samsung telefonon azt az ertesitest kikapcsolni, ami akkor jon ha lekovetem a telefonom helyet?
Ha egy fejhallgatóban alapból van basszus, és nem lehet kikapcsolni külsőleg semmilyen gombbal, akkor ha telefonon hallgatok zenét vele, hogy tudnám a basszust kikapcsolni?
YouTube on hogy lehet telefonon kikapcsolni a lassú üzemmódot?
A Samsung Galaxy Poket Neo Gt-s5310-es telefonon hogy lehet a VPN magánhálózatot kikapcsolni mert csak kóddal indul és zavaró?!?
Sony xperia U telefonon hogy tudom kikapcsolni a rezgést írás közben?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!