Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó felvétel közbe leállt a...

Videó felvétel közbe leállt a gép és sérült a fájl. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Éppen rögzítettem gépen (shadow play) ahogy játszok, letálcáztam a játékot és lefagyott a gép ezért újraindítottam, de nem állítottam le a felvételt, mikor bekapcsolt a gép és kerestem a videót amit felvettem, megtaláltam, de azt írta hogy sérült a fájl. Na most ilyenkor hogyan lehetne megnyitni, vagy valahogy helyreállítani?

#fájl #videőrögzítés
2019. jan. 22. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"Van erre megoldás?"


Újra felveszed.

2019. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát kösszépen, ujravenném, vissza tekerhetnem az időt.
2019. jan. 23. 00:16
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Keres rá a kiterjesztés alapján : pl avi file repair.

Azt tudom, hogy AVI-hoz van javitóprogram : divfixx nevezetű. MP4-hez és MKV-hez is mintha lenne, de ezeket nem nagyon használtam még, igy a nevüket sem tudom.


A másik módszer lehet még az, hogy megpróbálhatod valamilyen konvertáló programmal is (pl avidemux), átalkitani más formátumra, ha sikerül akkor csak az utolsó néhány kocka fog elveszni.


Sok sikert. Üdv.

2019. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!