Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Egy olyan problémával...

Nevemnincsen kérdése:

Üdv! Egy olyan problémával fordulok hozzátok, amit már többször is fel tettek itt, csak nem találtam meg a választ?!

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem steam-röl a gta v-öt ott azt írta, hogy simán elmegy a laptopomon, viszont mikor felmegyek játszani még a story módba is szaggat, főleg hogyha autóba ülök. A grafikát szinte levettem alacsonyra, és még úgy se jó. Mi lehet a baj?!
2019. jan. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom hogy a legalsó rendszer követelményeknek felel meg... A minimum rendszer követelmény nem azt jelenti hogy tökéletesen fog futni a játék, hanem azt hogy gyenge grafikán megközelítőleg játszható a játék. Nálad lehet hogy a minimumot éppen éri a laptop specifikációi de lehet egy kisebb eltérés és már fuccs az egész játékélménynek. Pl.

Integrált videókártya = Ez bizony teljesen tönkre teheti a játékélményt hiszen távolról sincs olyan erős mint egy dedikált. (És valószínűnek tartom hogy bizony ez van neked mert mégis csak egy laptopról beszélünk)

Mondjuk a Laptop pontos típusával nyugodtan meg dobhatnál!

2019. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Acer aspire A5 és van még rajta olyan hogy A515-51G-39C8
2019. jan. 24. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmmm... Érdekes pedig nem is egy rossz laptop (sőt)

Mondom mik lehetnek a problémák:

Dedikált videokártya ám de elég gyenge, össz-vissz 4GB Ram ami megint kevés ahhoz hogy GTA V-özz vele, 1TB HDD ami ugye még mindig csak egy HDD és távolról sem üti egy SSD gyorsaságát (hiába nagy kapacitású tárhellyel rendelkezik)... Valószínűleg ezek a problémák összessége miatt nem tudsz rendesen játszani! :(

(#1 voltam)

2019. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyha veszek bele még 4gb ramot akkor az segítene rajta?
2019. jan. 24. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint mondtam nem csak a Ram mennyisége kevés... De az biztos hogy javítana a játékélményen (nem keveset). Bár elég nehéz lesz plusz 4GB ramot egy egyszerű laptopba belerakni de ha megtudod oldani akkor természetesen megéri mindenképp.
2019. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10ezerbe kerül hogy megoldjam :) köszönöm válaszod!
2019. jan. 24. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni :)
2019. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!