Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Így hozzáférhetnek az adataimhoz?

Így hozzáférhetnek az adataimhoz?

Figyelt kérdés

Iphone 5s telefonomon lévő képeket videókat áttettem új iphone keszülékemre. A telefont alaphelyzetbe állítottam,így elvileg törölt mindent a régi készülékről.


A kérdésem az lenne, hogy ha egy informatikus, hacker a telefont megnézi elő tudja e hívni a korábban készített képeket videókat?


SIM- kártya nincs már benne...



2019. jan. 29. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kis esélye van, hogy bárki menne vele bármire.

Eredetileg is titkosan tárolja az adatokat, alaphelyzetbe állításkor pedig az előző rendszer titkosítókulcsa törlődik, amivel az adatok titkosítva voltak.

Én így tudom.

2019. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 mondjuk én 4s esetén simán elértem a telefonon lévő képeket, mikor csatlakoztattam a géphez, csak ugye kell hozzá a jelszó is,hogy csatlakozzon.
2019. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan készülék esetén, amelyet teljesen gyári állapotba állítottál vissza? Nem tudom, régen mit csináltak, hogy oldották ezt meg (régi IOS változatok alatt), de maiaknál ez már biztos nem lehet lehetséges.
2019. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!