Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem találja a telefonom (P20) a tévém Miracast segítségével?

Mindkét eszközön bekapcsolom a Miracast funkciót, de a telefonom valamiért nem találja a tévémet. Mindkét eszköz szinte vadi új, semmi problémájuk nincs. Huawei P20 és Philips 50PUS6203

Kérdések hasonló témákban: tévé, tükrözés, TV

2019. jan. 29. 18:19  Privát üzenet  

A válasz
Mind a ketto ugyanarra a halozatra csatlakozik? A routerben nincs valami biztonsagi beallitas aktivalva, ami nem engedi meg 2 wifi eszkoz egymassal valo kommunikaciojat?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. jan. 29. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, meg oldódott a probléma, miután kihuztam a konnektorbol a tévét és vissza dugtam :)

# 2/2Időpont 2019. jan. 29. 20:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy skypeolhatok, ha nincs okos telefonom, csupán a számítógép, fejhallgató és mikrofon segítségével?
Az van hogy számítógép segítségével kirootoltam a telefonom. Nem volt jó a root mindig újra indult a telefon. Hogy tovább?
Android appokat szeretnék programozni, Android Studio (developer. Android.com) program segítségével, de az lenne a gondom, hogy emulátort sem jelenít meg, sem a telefonomat nem...
Van olyan progi aminek a segítségével láthatom élőben laptopon, mit vesz fel a telefonom?
Létezik-e olyan szoftver, aminek segítségével a telefonom érintőképernyőjét a számítógépen keresztül tudom használni?
Technika Smart TV-n szeretném a telefonom képernyőjét megosztani a Miracast segítségével. Mi lehet a probléma?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!