Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes offline...

Milyen ingyenes offline zenealkalmazásokat tudtok ajánlani? (Iphone 6s-re, IOS 12.1.2)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig imusicot használtam, de az elromlott a frissítések miatt. Most Audify FM-et használom, de azon most eltűnt a youtube amiről eddig a zenéket lehetett letölteni. Az eredeti iphone zene appra meg nem tudok zenét letölteni, mert arra macerás. Szóval aki tud egy jó, és könnyen használható zene appot az kérem írja le nekem. Előre is köszönöm aki tud mondani egy ilyen alkazmazást!

#zene #applikáció #iPhone ##6s ##12.1.2 ##offline ##wifinélküli ##könnyű
2019. febr. 1. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek, de ezek sajnos szintén nincsenek az app store-ban. Egyet letöltöttem amit kiadott, de arra meg nem lehet zenét letölteni. És a spotify az ha jól tudom, akkor azt havonta elő kell fizetni. De azért köszönöm a gyors választ!
2019. febr. 1. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondanám, hogy az a havi 1500 forint nem egy nagy összeg a Spotify, Deezer vagy Apple Music szolgáltatásért és cserébe 30-40 millió zeneszám közül válogathatsz, illetve hallgathatod őket akár offline.
2019. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja majd ki felejtettem, ott van még a Tidal is, mint ismertebb zeneszolgáltató (ők adnak HIFI minőségű zenét is).
2019. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is. Viszont tény 1500 ft havonta nem sok, de ha valaki másra szeretné sporolni/költeni, akkor szerintem tegye azt, és ne zenehallgatásra költse el. És ha már van megoldás arra, hogy ingyen hallgass zenét, akkor szerintem inkább válasszuk azt. Mindenki más véleményen van. Nem véletlenül írtam oda a kérdésbe, hogy ingyen zenelejátszót keresek! De köszönöm szépen ezt a választ is!
2019. febr. 1. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Fantasztikus hozzáállás, gratulálok, de attól, hogy ideológiákat gyártasz köré, ez szimpla lopás, és még arra is lusta vagy, hogy megtanuld az iTunes használatát, pedig ahhoz pilótavizsga nem kell.


Vannak az iTunes-nél sokkal könnyebben kezelhető alkalmazások, pl. a WALTR2, az egyik legjobb közülük. Ugyan nincs ingyen, de egyszer kell megvenni, kb. 40USD, aki használja, azt mondja, megérte, én maradok a Spotify-nél, franc fog ennyit szüttyögni meg töltögetni, Neked biztosan több időd van erre :-)


Telefonos app-ra ne nagyon várj, gondolom nem véletlenül gyomlálják ki a store-ból, PC-n kell megoldanod.

2019. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már meg ne haragudj kedves 6. 1.De miből gondolod, hogy én nem probáltam/LUSTA vsgyok zenét letölteni PC-ről az Iphone-ra? 2. Egyébként sem rossz indulatból írtam azt amit írtam szimplán leírtam az én véleményem/nézetem arról, hogy miért nem szeretnék havonta fizetni egy zenelejátszóért. Ha rossz indulatulag jött le akkor elnézést nem úgy szántam. 3. Egyébként meg köszönöm a LUSTA jelzőt igazán jól esett🙂, és csak hogy tudd van mindig új és új ingyenes wifi nélkül is működő zene app. Pl amik még fent vannak:document, tubizu…😉
2019. febr. 10. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a lustaságon, hanem a lopáson volt a hangsúly, de mindegy, egyébként én nem haragszom, miért is tenném (hacsak azért nem, mert ha többen követnék azok példáját, akik már fizetnek ezért, olcsóbb és/vagy magasabb színvonalú szolgáltatást kapnánk). Az általad említett app-ok közül a tubizu a soundcloud-hoz egy API, ami messze nem fedi sokak zenei "spektrumát", ha neked megfelel, egészségedre, a másik egy jópofa szinkronizáló, én full online/cloud párti vagyok, de azt támogatom, hogy ha van offline sync alkalmazás, az legyen használható. Az iTunes nem az. Nem bonyolult, de attól még sz**r. :-)
2019. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az mióta lopás, hogy letöltöm azt amit az app storeban találok? A másik meg hogy az itunes-ről én nem is beszéltem, és azt az alkalmazást még nem is hasznátam, így azt sem tudom, hogyan működik És szerintem Iphone-ok közül nem csak én használok ilyen alkalmazást, amiért nem kell fizetni, és wifi nélkül is megy.
2019. febr. 12. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az mióta lopás, hogy letöltöm azt amit az app storeban találok?"


Ha az ingyenes app arra való, hogy a szolgáltató (pl. YouTube) eredeti szándékát megkerülve másként használd a szolgáltatást, az.. hát legalább is nem teljesen jogszerű/etikus. A kérdés eredetileg a Youtube-ról "rip"-pelt zenékről szólt ahogy látom, ezért mertem megkockáztatni, hogy ugyanilyet keresel. A YT ezt nem engedi, nem véletlen, hogy az App-okból hullanak ki az ilyen funkcióval rendelkező alkalmazások.


"A másik meg hogy az itunes-ről én nem is beszéltem, és azt az alkalmazást még nem is hasznátam, így azt sem tudom, hogyan működik És szerintem Iphone-ok közül nem csak én használok ilyen alkalmazást, amiért nem kell fizetni, és wifi nélkül is megy."


Ezt írtad: Az eredeti iphone zene appra meg nem tudok zenét letölteni, mert arra macerás.


Na, ez az iTunes, azzal lehet az eredeti zene app-ra letölteni/szinkronizálni. És igen, tényleg macerás.

2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!