Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok-e ajánlani konkrét...

Tudtok-e ajánlani konkrét betűtípust, ami kb.1890-1930-as évek reklámanyagaira jellemző?

Figyelt kérdés
Ebből a korból származó papír emlékeket rendezek albumokba. Tudom, sok betűtípus elérhető,de szakavatott tanácsot megköszönnék, ami javasol free (ingyenesen letölthető), valamennyi magyar ékezetes betűt tartalmazó, jellemző betűtípust (betűtípusokat). Köszönöm.
2019. febr. 14. 00:40
 1/1 tabaki ***** válasza:

Nem, mintha éppen tőlem várhatnál szakvéleményt, de szerintem ez elég széles skálát jelent, mondjuk az eklektikus stílustól az art decoig. A linkelt néhány betűkészlet inkább a vége felé kacsingat. Lehet, hogy mellényúlkáltam, de remélem, ezzel annál inkább megindítom a hozzáértők bejegyzéseinek özönét:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!