Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csippeltetni akarom az xbox...

Csippeltetni akarom az xbox one konzolom, többi lent?

Figyelt kérdés
Felhívtam az üzletet ahol megszinálják és azt mondták fotózzam le az xbox one konzol alján lévő matricát, hogy megnézhassék, hogy meg lehet-e csinálni ezzel az xbox konzollal. Hol tudom megnézni otthon ezt az információt? Így látatlanban nem szívesen adom meg a matricán lévő infókat.

2019. febr. 19. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a sorozatszáma érdekli őket, abszolút semmit sem lehet vele kezdeni azon kívül, hogy megtudd mikori gyártás (és milyen alkatrészekkel készült).


Viszont semmi értelme, már közel két évtizede lejárt az a kor ahol chipet lehet beültetni, flashelni sem lehet, xbox onehoz jelenleg semmiféle módszer nincs, hogy illegális másolatokat futtass, emiatt nem is értem miért kértek bármit is egy egyszerű nem helyett. Lehet csak félreértették és x360-ra gondoltak.

2019. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ!
2019. febr. 19. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nincs nem, nem tudom mennyi idő mire az emberek felyéből ezek az ordas nagy marhaságok kikopnak.


Xbox ONEhoz SEMMILYEN módszer nincs amivel nem eredeti játék futtatható.

2019. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!