Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fekete laptopom mellett...

Fekete laptopom mellett festettem feketére a körmöm és mikor oda nyúltam írni mert rám írtak össze kentem a billentyűzetet. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
tudom.. hülye voltam. a fekete laptopom mellett festettem feketére a körmöm és mikor oda nyúltam írni mert rám írtak össze kentem a billentyűzetet ,akkor nem vettem észre mert beleolvadt a fekete a feketébe de ma észre vettem, próbáltam fülpiszkát be körömlakk lemosózva leszedni de csak fura foltot hagyott a billentyűn.. abba hagytam gondolkoztam hogy lekaparom de akkor karcos lesz.. mit lehet tenni? kösz hogy végig olvastad a nyomorom.. és kösz a válaszokat feltéve ha lesznek
2010. júl. 1. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem vidd el szerelőhöz hogy szedje szét, és úgy fajinul le lehet a billentyűzetet tisztítani. Ha régi, akkor te is ki tudod pattintani az egyes betűket és le tudod takarítani
2010. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szar ügy...

körömlakklemosóval ne kisérletezz, mert az vszeg oldja a billentyűzet anyagát (vagy ami még rosszabb, az alatta levő fóliát).

ha amúgy semmi gond nincs a géppel, akkor szerintem a legjobb, ha békén hagyod, mert esetleg nagyobb kárt okozol.

(meg lehet esetleg próbálni az izopropilt)

2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy még azt is hogy újrafested!!!
2010. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!