Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Pendrive kell egy...

Milyen Pendrive kell egy laptophoz?

Figyelt kérdés
Pendrive-ot szeretnék venni de nem tudom melyik kell. 2.0 vagy 3.0? Vagy ezek hogy vannak?
2019. febr. 25. 14:58
 1/4 belapus ***** válasza:

3.0-t érdemes, mert nagyjából ( és elméletileg ) 10-szeres sebességgel dolgozik, mint a 2.0, és a csatlakoztatás sem probléma.

Persze, ha az aljzat USB 2-es, akkor hiába gyorsabb a 3-as, csak azt a sebességet érheti el, amit az aljzat biztosítani tud.

2019. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Bármelyik jó. De inkább az USB 3.0, mert az gyorsabb (általában). Az USB 3.0 pen drive -ok használhatók 2.0 portba is.
2019. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van már USB3.1, de ha szükség van a nagy kapacitásra, akkor lehet jobban jársz egy külső, USB 3-as HDD-vel.

[link]

...igaz ez lassabb lesz sebességre, mint egy pendrive.

2019. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem igazából csak sulihoz kellene PPT-hez vagy képekhez, filmekhez.

Akkor végülis nem méretbeli a különbség hanem gyorsaságra megy. Majd meglátom a médiába melyik lesz a szimpatkus. De valami 8-16GB kellene szerintem.

2019. febr. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!