Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Witcher 3ban hogy kell fejlesz...

AxelAlchemist kérdése:

Witcher 3ban hogy kell fejleszteni a karaktert és a cuccba milyen bónuszok kellenek?

Figyelt kérdés
A játékban mit érdemes fejleszteni? úgy értem Mágia,kardforgatás milyen arányba kell? valaki fényképen eltudja küldeni vagy valami link-et ahol fent van hogy hogyan kell egy jó kis karit csinálni benne? illetve még milyen cuccokat szerezzek milyen bónuszok legyen a cuccba?

#játék #Witcher #hullamzikahajasdiszno
2019. febr. 25. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszőleges.
2019. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Goldendragon04 válasza:
A kardokra sebzés növelést tegyél mindenképp, a páncélokra inkább védelmet. Én úgy tapasztaltam hogy a játékban a mágiának nem sok haszna van, inkább csak a védelemben van értelme használni. Az alkímiát érdemes bőven használni, fegyverolajok ill. védelmi italok mindig jól jönnek. Arra viszont ügyelj hogy mindig a karaktered szintjével közel azonos ellenséggel harcolj, ha koponyát látsz az ellenfeled fölött érdemes felkötni a nyúlcipőt. Arra is figyelj hogy a fejlesztések a páncélra, fegyverre nem két petákba kerülnek, szedj össze mindent amit tudsz (érdemes: fegyver, páncél) és adj el ami felesleges, így lesz aranyad a fejlesztésekre. A közepes páncélok az aranyközépút (szerintem) Elég jó védelemmel bírnak és a fürgeséged is meg marad. A játékstílusodnak megfelelő felszerelést használd. Könnyű páncél=alacsony védelem, gyors mozgás. Nehéz páncél=magas védelem, lassú mozgás
2019. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Semmiféle hatással nincsenek a mozgásra a páncélok, csupán az állóképesség regenerációjára, ami pedig a jelekhez (varázsláshoz) kell.
2019. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Goldendragon04 válasza:
Én úgy vettem észre hogy nehéz páncélba rövidebb ideig futók és a mozgásom is lassabb
2019. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
eddig elég hasznos tanácsokat kaptam köszi mindenkinek :D és hol tudok mondjuk páncélt csináltatni? Elég kezdő vagyok még a játékban.
2019. febr. 26. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Kovácsoknál, de találni is lehet bőven.
2019. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem és gondolom megkell szerezni a hozzátevőket is ,ugye?
2019. febr. 26. 18:59
 8/10 Goldendragon04 válasza:

AZ alábbi linken megtalálod hogy hol vannak az iskolák páncéljai : [link]


Gondolom arra már rájöttél hogy a felszerelést (páncél,kard) csak akkor tudod használni ha a karaktered szintje azonos vagy magasabb a felszerelés szintjénél.

2019. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Goldendragon04 válasza:

Hozzávalókat a kovácsoknál, kereskedőknél találsz, ill. (ha jól emlékszem ) ládákban, minden átkutatható helyen.

A fegyver és páncél bűvölést csak a Rúnamüves tud csinálni aranyárban (piszok drágán). Ez a map sokat segíthet: [link]

2019. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon sokat segítettél :)
2019. febr. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!