Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapta meg az e-mailem, ha...

Nem kapta meg az e-mailem, ha nem kaptam visszajelzést? (freemail)

Figyelt kérdés
Egy ideje levelezek valakivel, és nekem úgy van beállítva, hogy mindig kapok visszajelzést, amikor a másik megnyitja a levelemet. Még vasárnap kaptam tőle levelet, erre én hétfő hajnalban válaszoltam, tulajdonképpen megköszöntem neki a segítséget, de erről nem kaptam visszajelzést, míg ma is írtam, és erről már igen. De ha azt a köszönő levelet nem kapta meg, akkor elég hülyén jön ki a dolog, nem akarok hálátlannak tűnni, most mit csináljak? Írjak neki, hogy azt valamiért nem kaptam meg? Pedig a freemail elküldöttnek jelöli, nem is volt gebasz a küldésnél.

2019. febr. 26. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:

*Írjak neki, hogy azt valamiért nem kapta meg?

Tehát kérdezzek rá, hogy megkapta-e?

2019. febr. 26. 22:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Keves levelezo fejleszti le a visszajelzes kuldeset, standardizalva se nagyon van, disznek jo meg minden de elterjedve kicsit sincs.
2019. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lenyeg lemaradt, azert jott ez ide, mert siman lehet, hogy egyik levelet telefonrol nyitotta meg, masikat peldaul geprol. Egyik program kuldott visszajelzest, vagy esetleg o kezzel nyomott ra az engedelyezesre, masik nem.


Bar freemail es egyeb magyar levelezo szolgaltatoknal sosem tudni, hogy mikor mukodnek normalisan.

2019. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!