Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek konzolhoz?

Milyen monitort vegyek konzolhoz?

Figyelt kérdés
Megéri egy 144Hz-es monitort venni ha konzolon játszom vagy egy konzolhoz elég egy 60Hz-en futó monitor?

2019. márc. 2. 22:43
 1/4 eVoLNT5 ***** válasza:

konzolon nem tudsz 60hz(fps)-től többet kihajtani sajna bajna, 144hz vagy 240hz inkább pc-hez való.

Ezért is dinamikus ennyire a pc-k ára. de átlag felhasználóknak talán elég a 60fps(hz) nekem annyira nem mióta tapasztaltam mi a különbség.

2019. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A különbséget én is ismerem mert próbáltam gépen,de ha konzolon nem lehet érezni a különbséget akkor gondolom csak pénzkidobás lenne
2019. márc. 2. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Konzolhoz tv-t szoktak használni, nem monitort.
2019. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztába vagyok kedves válaszoló. De nekem egy ok miatt majd monitorra lesz szükségem.
2019. márc. 3. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!