Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopból lehet csinálni...

Laptopból lehet csinálni asztali gépet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy laptopom amit nagyon szeretek de már pár helyen el van törve a műanyag borítás és arra gondoltam hogy megpróbálnám átrakni a cuccokat belőle egy asztali házba. Légyszi ne hurrogjatok le, ez csak egy ötlet egyenlőre.
2019. márc. 4. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, más az egész... Talán a Mini-ITX ház még esélyesebb, de a sima ATX ház nem hiszem...

Alaplapostul át kellene tenni mindent bele, miként fogatod fel, oldod meg, hogy be tudj dugni dolgokat stb, nem tudom...

2019. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Derwer ***** válasza:
Nem, nem fog.menni. felesleges is, már alapból egy gépházban van a gép...
2019. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

VGA, vagy Svcd kimenet van?

Hozzáteszel egy TV-t vagy monitort, + wireless egér és billentyű.


A kissé rozoga gépet meg oda dugod el, ahová akarod.

2019. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban így használom csak jó lett volna akkor már egy normálisan kinéző asztali házba berakni a cuccokat.
2019. márc. 4. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy ez a helyzet, ezért is javasoltam a fentieket.
2019. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:


Egyébiránt egy laptopot ne akarj PC-házba átépíteni, mert szinte lehetetlen. Kezdjük mindjárt a billentyűzetnél!

2019. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak kérdés, hogy érdemes-e. Leszeded a borítást, kihúzod a touchpad és a billentyűzet szalagkábeleit, az alaplapot pedig úgy ahogy van, bele kell tenned egy házba. A legnehezebb része a főkapcsoló, vezetéket kell rá forrasztanod, amit összekötsz a gépház kapcsolójával. A perifériákat te döntöd el, hogy simán rádugod a laptopra, vagy barkácsolsz hosszabbítókat hozzá. Szemből nem fog feltűnni, hátul lesz fura, például a táp helye. Ennél szerintem jobban nézne ki, ha műszerdobozból készítenél hozzá egyedi házat. De akár plexiből, műanyag lapokból, akár fából is egész egyedi házat csinálhatsz. Kérdés, hogy megéri-e, de egész jó időtöltés, ha elég ügyes vagy hozzá és vannak szerszámaid.
2019. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Guglizz rá: laptop in desktop case
2019. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek.
2019. márc. 4. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!