Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy ezért...

Lehetséges az hogy ezért laggol a játék?

Figyelt kérdés
A játék elindul betölt de közben élvezhetetlenül laggol. Elképzelhető az hogy azért laggol mert a játék 8 Gb ramot igényel nekem meg csak 4 van? Ha igen egy bővítés megoldaná a problémát?

2019. márc. 4. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, a fele annyi RAM elég gyanús. Melyik ez a játék? Plusz, még azt szoktam kérdezni a laggolós kérdezőktől, hogy megfelelő, gamer kijelzőt használ-e, vagy valami irodait, mert utóbbi esetben megint csak nem csoda a laggolás.
2019. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gamer kijelzo... Edes isten. Megis miert laggolna a gep a kijelzo miatt?
2019. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk azért, mert a frissítése nem elég magas játékokhoz. Vannak kifejezetten olyanok - például az enyém is - amelyek játékra készültek, támogatják a Freesyncet, vagy annak nVidiás megfelelőjét. Édes Isten, kettes, nem hallottál még erről? Hány éves kisgyerek vagy?
2019. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, kepben vagyok a legujabb talalmanyokkal. Es joval idosebb vagyok mint gondolnad.

Az en monitorom lassan 7 eves, es egy jatek sem laggol miatta.

Az elvezhetetlen laggolas, amirol a kerdezo is ir, nagyon nem ugyanaz mint a freesync/g-sync fele megoldas a kepelcsuszasra.

2019. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezért vagy tele nullákkal...


Neked még monitorod van? Az jó régi lehet. Nekem ugyanis kijelzőm van. Még a szakkifejezésekkel sem vagy tisztában.


A lényeg, szerinted egy irodai kijelzőn ugyanúgy mennek a játékok, mint egy komolyabbon? Jól fontold meg a választ, mert be fogom írni a Prohardver szakmai topikjába!

2019. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A mai grafikapistike/fpshuszar jatekosoktol nem is varom el hogy 100% -os legyek.

Es koszonom szepen, vigan tudok jatszani barmilyen jatekot, foleg multikat, es semmi hatranyom nincs. Ugyanugy tudok nyerni mint barki mas.

De nyugodtan irjad ki, en attol meg nyugodtan fogok aludni...

2019. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem feleltél.
2019. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A kérdésre: azert laggol mert keves a gep hozza, igy elso latasra.

Mert ugye a kerdezo nem sok infoval latott el.

Ha mar Prohardver, van olyan kategoria hogy Monitorok, de olyan hogy Kijelzok nincs. Megis hogy lehetseges? Vagy rengeteg bolt monitorokat arul, es nem kijelzoket. Hat ez felhaborito!

2019. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert laptopról lévén szó mást nem tudok bővíteni, de gondolom mivel a ram fele annyi mint az igénye ezért az a lúdas. Egy Ram bővítés megoldhatna a problémát
2019. márc. 5. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen jatek? Mas jatek is szokott laggolni?

Nem melegszik tul?

2019. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!