Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kaptam bant az accountra....

H.gábor79 kérdése:

Nem kaptam bant az accountra. És azota folyamatosan csinálja. Vagy az elején kidob vagy az első 10 percben. Probáltam máshol is utánna nézni a dolognak de semmi érdemleges. Mi lehet még a baj?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Körülírtál valamit, csak a konkrétumok maradtak ki. Ha a neten is így keresel, nem csoda hogy nincs megoldás.


"Nem kaptam bant az accountra" - hol, miben, és ez miért fontos információ?

" És azota folyamatosan csinálja" - mi, mit, és az első mondat függvényében ez nem ellentmondás? Valami nem történt meg - tehát nincs következménye -, ennek ellenére valami mégis történik.

2019. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ban=banish, tehát tiltás, miért és milyen accountra gondolsz ahol tiltást kellett volna kapnod(?)...
2019. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Hát megint egy. Én is eggyel megint.

És az idő csak egyre. Régi nóta.

A fűz is, lám. Olyan az ága, mint.

Én is lassan. S ez így. Már hetek óta.

...


(Tímár György: Kitöltős vers, Görgey Gábor paródia)

2019. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!