Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ilyenkor mi a teendő? Most viszont megfeledkeztem a jelszómról. És amikor név és e-mail cím alapján akarok .

A nagymamám elhunyt, ezután én felfüggesztettem a fiókját, és társ e-mail címkét megadtam a sajátomat, azt amin az én Facebookom is “működik” úgymond.

Most viszont megfeledkeztem a jelszómról.

És amikor név és e-mail cím alapján akarok rákeresni a fiókomra, a nagyiét adja be...

Mitévő legyek ?

Várjam meg míg letölti a telefonom az appot, nagy nehezen,( pedig van 6G 🥵) és azzal nagyobb sikerrel járok talán, vagy Google-on próbálkozzak továbbra is, ahol folyton a nagyiét adja be keresési találatként.

Ezt írja ki a letöltés megkezdésekor...

A következőnél nagyobb alkalmazás:150MB

A”z” Facebook letöltéséhez csatlakozzon egy Wi-Fi - hálózathoz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, jelszó, fiók, app

márc. 13. 21:13  Privát üzenet  

A válasz
Ennek fuss neki még egyszer.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 27. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zsír új Pendriwe, fel akarok rá másolni valamit és kiírja, hogy megtelt. Ilyenkor mi a teendő? (a formázást már próbáltam)
Venni akarok egy külső winchestert aminek a csatlakozásnak 3. 0 van írva, de nekem a laptopomon 2. 0 van meg a tv-n is. Működne így? Vagy mi a teendő?
Nem tudok belépni Twitter-be. Többi lent. De én nem akarok telefonszámot megadni. Mi ilyenkor a teendő? Mert mikor regisztráltam be tudtam lépni nem kellett telefonszám.
Amikor a cs go lounge oldalon felrakom ugye hogy melyik csapatra akarok fogadni, behozza azt hogy a bot nem tudodt hozzáférni mert privát a profilom pedig minden nyilvánoasn van....
Windovs 7-em van és 2 gépet össze akarok kötni Otthoni csoport funkcioval de nem tudom mert az egyik gépen meg csinálom létrehozom és a másik gépen pedig nem tudok csatlakozni...
Vettem tegnap egy lenovo g580-as laptopot. Windows 8 van rajta. Amikor telepíteni akarok egy alkalmazást az áruházból kiírja hogy várakozás, majd letöltés, de ott meg is áll a...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!