Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet kék halál? Mert még nem...

192021 kérdése:

Lehet kék halál? Mert még nem volt vele dolgom. Itel Core I7 7700HQ, RAM 8GB DDR4, Nvidia Geforce GTX 1050Ti,120GB SSD,1TB HDD. Szóval viszi a játékot csak nem tudom mi a baja.

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónapja vettem ezt a laptopot, letöltöttem a fortnitot. Játszottam is elég sokszor. Viszont tegnap amikor elindítottam akkor kidobot, hogy (Nem folytatható a kód végrehajtása, mert nem található a (z).A program újratelepítésével esetleg megoldható a probléma). Újra megnyitottam de akkor már egy kék háttérkép volt(A számítógép problémát észlelt ezért újraindul. Összegyűjtünk néhány hibainformációt, aztán újraindítjuk a rendszert).Utánaolvastam interneten mi lehet a gond. Megpróbáltam megcsinálni amit írtak de akkor is ezt dobja ki. Lehet hardver probléva, szoftver, wifi driever?Vagy mi? Nem tudom mi lehet a baja. Más játéknál nem csinálja ezt (far cry 5, league of legends) csak a fortnite-nál.

2019. márc. 14. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kékhalálkor látod ezt a feliratot valahol? EasyAntiCheat.sys


-----------


A játék easy anti-cheat -et használ, annál nagyon magas a kékhalálozók száma, amit tehetsz, hogy újratelepíted és reménykedsz. Pár fórumon említik, hogy megoldja ha törlöd a C:\Program Files (x86)\EasyAntiCheat\EasyAntiCheat.sys file-t (újra letölti utána).

2019. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"köszi szépen a választ.De hogy töröljem ki csak simán húzzam a szemeteskosárba? mert azt írja hogy több program is ezt használja és kárt okozhat.És ha letöröltem akkor utána a játékot is töröljem le meg az Epic Games Launchert is és töltsem le újra az egészet?. mi lesz ha továbbra is ezt csinálja? nem játszhatom a játékot vagy esetleg elronthatja a gépem?, vigyem el olyan embernek akki jobban ért ezekhez?"



Ha valóban ez a gond (még nem erősítetted meg, hogy mit látsz kékhalálkor), akkor azon szaki nem fog segíteni.

A játék újratelepítése biztosan újrahúzza az easyanticheat-et is, próbáld meg.


Ha hardware gond van, akkor nagyon valószínű, hogy jelentkezne más program használatakor is.

2019. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Héra Dániel válasza:
Tudod te mi a baja? INTEL, csupán ennyike. Khöszcsá.
2019. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!