Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem totálisan lefagy, mi...

A gépem totálisan lefagy, mi lehet a ludas?

Figyelt kérdés

Naszóval:

CPU:Intel I5-2310 (gyári hűtés)

VGA: Gigabyte GTX 960 G1 Gaming

Lap: Gigabyte GA H61M-USB3H

Ram: 2x4GB 1600mhz HyperX Fury DDR3

HDD: western digital caviar blue 1TB 7200rpm

Táp:HKC USP 5550 550W (le lesz cserélve)

Picit nagyobb gépigényű játékoknál(Tera Online, Diablo3), több művelet futtatásánál a gép totálisan lefagy, csak az egeret lehet mozgatni, és a zene/Skype meg megy a háttérben. Utána vagy 10 perc múlva kidob egy "windows működése leállt" feliratot, vagy egyáltalán nem tölt be, vagy bluescreent kap. Amit eddig észrevettem, az az átlagosan magas CPU hőm (55 fok alap, 70 netezés, 98-99 játék. A hűtő rosszul van rögzítve, mert a pöckei letörögettek néhány helyen. Egyszer nem kapcsolt be a gép csak 2-3 másodpercekre, akkor megmozgattam a hűtőt, jobban odafogadtam és megint ment. Hűtőt kéne cserélnem?

Amiket a környékemen árulnak 1151-es foglalathoz: Cooler master Hyper Tx3 Evo

Spire kepler sp985s1-v1



2016. máj. 26. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
1155 foglalat*
2016. máj. 26. 14:36
 2/4 anonim ***** válasza:
azért fagy mert meg akarod ölni hővel és szar táppal! azonnal cserélj hűtőt és tápot addig nagyon maximum 1 facebook maradhat megnyitva ha nem akarod megölni bár az se biztos hogy ajánlott.. figyeld a hőt és ha 70 felé megy kapcsold inkább le.. és persze a hűtőt pasztázni kell nem tudom hogy tudod-e itt sokan belefutottak már ebbe a hibába.. egyáltalán a gép miért nem állt le mikor elérted a 80-90 fokot? a biost elállítgattad?
2016. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm a választ

2.A BIOS nincs elállítgatva

3.A személyeskedést mellőzzük, meg a támadó hangnemet

4.Milyen hűtést és tápot ajánlasz?

2016. máj. 26. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Tápnak:

[link]

[link]

[link]

[link]


Hűtő (igazából a gyári is tökéletes lenne de hát törött...):

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!